Sign in to follow this  
Followers 0
Virdulys

Didelis pasiūlymas serveriui!

2 posts in this topic

Posted (edited)

Sveiki, turiu kelis pasiūlymus kurie stipriai pakeistų žaidimą taigi judam iš karto prie reikalo!
    Įdėti nustatymus, kad galėtum užrakinti/atrakinti savo ginklus, kad kiti serverio žaidėjai negalėtų jų paimti.


   ☢ Taip pat ir įdėti galimybę išjungti ginklų pakėlimą nuo žemės, nes dabar kai daug žaidėjų ir buna daug mirę, labai trugdo visi gulintys ginklai. Pvž: bėgi su bersu nuo fp ir jeigu paimi ginklą nuo žemės tau jis automatiškai atsiranda rankose ir tu stipiai sulėtėji, nes bersas turi didesnį greitį tik su melee ginklais, taip ir miršti... O ką daryt tiem kurie turi daug slotų kaip suportai? Eina ir renka be sustojimo ginklus.


  Įdėti hunteriui greičio kylančio kartu su lvl kaip ir bersams, medikams ir t.t., nes logiškai mąstant hunteris(medžiotojas) pagrinde naudoja spear arba vipinį lanką, taigi jis medžioja ir neturint jokio greičio nelabai šis perkas gali vadintis hunteriu. Taip pat ir atimti movement speedą iš tokių perkų kaip sharpo, plasma, nes jiems jį turėti yra tiesiog nesamonė. Nei vienas iš jų nebėgioja po mapą, o tik sėdi ir šaudo todėl jiems tai nėra reikalinga.


   ☢ Patobulinti vipo privilegijas arba geriausia ir patiems savininkams būtų tai padaryti antrą "gold vip" ar kažką panašaus kuris kainuotų brangiau bet turėtų papildomas šias privilegijas:
   1. Nuo tam tikro perko lvl tarkim 100lvl, atsispawnintum su to perko vipiniu ginklu.
   2. Padaryti mažesnį respawno laika, žinoma ir dabar jis nėra didelis tačiau vis būtų papildoma privilegija nors ir 20s sumažinti respawno laiką.
   3. Dabar bijau pameluot, bet lyg ir atsimenu vienas turėjo servą kažkada (lyg ir trebitas? :D) nepamenu, tačiau buvo padarytas parašiutas, tai jeigu būtų irgi įmanoma tokį dalyka padaryt būtų šaunu.

Edited by Virdulys
0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dėl ginklu pajemimo, jei neklystu kažkada buvo padaryta ,kad su E raide pasižėjus i ginkla pajemi. Tai galėtu vėl taip pat padaryti.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0