Virdulys

Members
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

Virdulys last won the day on December 25 2018

Virdulys had the most liked content!

Community Reputation

9 Neutral

1 Follower

About Virdulys

 • Rank
  Newbie
 • Birthday 08/27/1998
 1. why useless? it does dmg
 2. just wait till it will be changed and try it then
 3. as i said you will unlock guns faster by leveling up your perk, so for example commando will have unlocked 4 guns at lvl10
 4. Hello, first of all this weekend whole guns unlocking by level system will be changed so that answers almost everything to your opinion about sharpshooter. Talking about commando "expensive" ammo you a bit wrong. Ammo doesn't cost that much and commando have a lot of guns so you can buy few of them so that should be enough for 1 wave.
 5. just wait 1 time till download will be completed and next time it wont take that long same with mysterioustrees map
 6. so you want to get every perk maxed in 1 day?
 7. Manau neturim pakankamai žaidėjų, kad galėtų leisti tokią prabangą kaip 2 serveriai ir perskelti žaidėjus per pusę. Tada serveriai iš viso būtų tušti. Tačiau nors ir sunku pakelt, bet vis tiek įmanoma, juk visi kėlėme nuo 1-ojo lvl. Pradžia visada turi būti sunki, kantrybės, spėsi pasikelt tą lvl, o po to įsivažiuosi.
 8. Sveiki, turiu kelis pasiūlymus kurie stipriai pakeistų žaidimą taigi judam iš karto prie reikalo! ☢ Įdėti nustatymus, kad galėtum užrakinti/atrakinti savo ginklus, kad kiti serverio žaidėjai negalėtų jų paimti. ☢ Taip pat ir įdėti galimybę išjungti ginklų pakėlimą nuo žemės, nes dabar kai daug žaidėjų ir buna daug mirę, labai trugdo visi gulintys ginklai. Pvž: bėgi su bersu nuo fp ir jeigu paimi ginklą nuo žemės tau jis automatiškai atsiranda rankose ir tu stipiai sulėtėji, nes bersas turi didesnį greitį tik su melee ginklais, taip ir miršti... O ką daryt tiem kurie turi daug slotų kaip suportai? Eina ir renka be sustojimo ginklus. ☢ Įdėti hunteriui greičio kylančio kartu su lvl kaip ir bersams, medikams ir t.t., nes logiškai mąstant hunteris(medžiotojas) pagrinde naudoja spear arba vipinį lanką, taigi jis medžioja ir neturint jokio greičio nelabai šis perkas gali vadintis hunteriu. Taip pat ir atimti movement speedą iš tokių perkų kaip sharpo, plasma, nes jiems jį turėti yra tiesiog nesamonė. Nei vienas iš jų nebėgioja po mapą, o tik sėdi ir šaudo todėl jiems tai nėra reikalinga. ☢ Patobulinti vipo privilegijas arba geriausia ir patiems savininkams būtų tai padaryti antrą "gold vip" ar kažką panašaus kuris kainuotų brangiau bet turėtų papildomas šias privilegijas: 1. Nuo tam tikro perko lvl tarkim 100lvl, atsispawnintum su to perko vipiniu ginklu. 2. Padaryti mažesnį respawno laika, žinoma ir dabar jis nėra didelis tačiau vis būtų papildoma privilegija nors ir 20s sumažinti respawno laiką. 3. Dabar bijau pameluot, bet lyg ir atsimenu vienas turėjo servą kažkada (lyg ir trebitas? :D) nepamenu, tačiau buvo padarytas parašiutas, tai jeigu būtų irgi įmanoma tokį dalyka padaryt būtų šaunu.